Dlaczego my?

Dlaczego My

O nas

FitConcept Catering stanowi jedną z gałęzi działalności ZR Hotele, co przekłada się na 30 letnie doświadczenie w prowadzeniu prestiżowych restauracji.

Bazując na wiedzy najlepszych Szefów Kuchni oraz doświadczonych dietetyków stworzyliśmy propozycje dedykowanych menu, które pozwolą Państwu zadbać o zdrowie.

 

Co nas wyróżnia?

Wizja

Wizja

Zrób pierwszy krok! My pomożemy Ci postawić kolejne, na drodze do zdrowego trybu życia!

Tworząc z pasji, bazując na najwyższej jakości produktach od sprawdzonych dostawców pragniemy aby nasi Klienci w jak najbardziej dogodny i łatwy sposób mogli zadbać o swoje zdrowie.

Pełnowartościowe posiłki dostarczane wprost pod drzwi pozwolą zaoszczędzić czas oraz umożliwią na wykorzystanie go w aktywny sposób.

 
Misja

Misja

Bo najważniejsze jest zdrowie!

Wierzymy, że nie bez znaczenia jest to co jemy, dlatego dużą uwagę przykładamy do produktów które tworzą nasze dania. Korzystamy z najbardziej innowacyjnych metod gotowania przetestowanych przez naszych Szefów kuchni. Dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci odkrywali nowe smaki, a dania były różnorodne, bogate w minerały i witaminy oraz cieszyły nie tylko podniebienie ale i oczy.

Za cel obraliśmy troskę o zdrowie oraz realizację potrzeb naszych Klientów.

Dlatego jeżeli pragniesz żyć zdrowo, zadbać o formę, zredukować kilogramy, a przy tym zaoszczędzić czas to jesteś we właściwym miejscu!

 
Co wyróżnia nasz catering dietetyczny w Krakowie

Doświadczenie

W branży gastronomicznej jesteśmy od 30 lat, tworząc wyjątkowe miejsca oraz zaspokajając najbardziej wymagające podniebienia.

U Ziyada

Spichlerz

Kompleks obiektów Dwór w Tomaszowicach


Jakość premium

Wyszukane oraz wyselekcjonowane składniki dań, gwarantują najwyższą jakość.

Profesjonalne, najnowsze wyposażenie zaplecza kuchennego pozwala stworzyć dania pełnowartościowe z zachowaniem tego co w nich najcenniejsze: witamin i mikroelementów.


Najlepszi szefowie kuchni i wykwalifikowani dietetycy

W naszej kuchni spotkacie Szefów kuchni z wieloletnim doświadczeniem kulinarnym oraz dietetycznym, przygotowujących dania nie tylko dla sławnych osób z naszego kraju, ale również znanych osobistości z zagranicy. To właśnie doświadczenie oraz stałe szkolenia składają się na odżywcze dania pełne smaku oraz koloru.

Profesjonalny Dietetyk zadba o odpowiednio dobraną dietę, zbilansowane posiłki oraz dostarczały do organizmu wartościowych mikroelementów.


Innowacyjne i najbardziej zaawansowane metody gotowania

Dysponujemy profesjonalnym zapleczem kuchennym, spełniającym nie tylko wszystkie wymagania HACCP, ale również wyposażonym w urządzenia niezbędne do przygotowania produktów metodą sous – vide (pakowarki próżniowe oraz maszyny do gotowania w niskiej temperaturze). Sous – vide to sposób przygotowania dań w niskiej temperaturze, pozwalający na zachowanie wszystkich walorów smakowych i odżywczych produktów.