Polityka Prywatności

Polityka prywatności

Administratorem danych osobowych jest Fit Concept Catering należąca do grupy ZR Hotele, działając pod firmą ZIYADA Ziyad Raoof S.J. ul. Jodłowa 13; Kraków. Spółka wpisana do KRS pod numerem 0000073757, posiadająca NIP 6772078407, REGON 351563033. Działalność Fit Concept Catering prowadzona jest pod adresem: Ul. Krakowska 68 , 32-085 Tomaszowice.

Fit Concept Catering dokłada wszelkich starań, aby chronić prywatność osób korzystających z naszych usług.
Niniejsza Polityka Prywatności określa sposoby przetwarzania oraz ochrony przetwarzanych  danych osobowych.
Wszelkie zmiany dotyczące Polityki Prywatności będa na bieżąco uzupełniane oraz dostępne na stronie internetowej www.fitconcept.pl.

Odpowiedzialnością za przetwarzanie Danych Osobowych oraz ich kontrolą zajmuje się firma ZIYADA Ziyad Raoof S.J. ul. Jodłowa 13; Kraków, będąca właścicielem Fit Concept Catering,  zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych. Gromadzone Dane Osobowe przechowywane są na terenie Polski zgodnie z obowiązującym prawem, przekazywane są w momencie składania zamówienia w e-sklepie, dokonywania zamówienia  on-line.
Obejmują następujące informacje: dane kontaktowe ( imię, nazwisko, adres e-mail, nr telefonu kontaktowego), data urodzenia, występujące uczulenia oraz przyjmowane leki ( o ile takie występują) informacje dotyczące płatności, form dostarczenia zamówionego towaru.
Przekazane nam Dane Osobowe  mogą służyć nam do:

  • wysyłania ofert marketingowych ( newsletter, okazje, eventy)
  • utworzenia spersonalizowanego konta na stronie fitconcept.pl
  • przetwarzania zamówienia w sklepie internetowym
  • wysyłania SMSów dotyczących dostawy
  • kontaktu w przypadku komplikacji z dostawą
  • zarządzania kontem oraz kontroli płatności
  • potwierdzenia wieku użytkownika, mające na potwierdzenie zgodnego z prawem dokonywania zakupów on-line
  • wysyłania ankiet mających na celu doprecyzowanie oferty zgodnej z oczekiwaniami Klientów
  • udzielania odpowiedzi na zadane pytania

Posiadane przez Fit Concept Catering dane, będą przechowywane wyłącznie przez czas niezbędny do realizacji naszych usług lub zgodny z prawem, tj. przez okres: 5 lat liczonych od dnia 1 stycznia następującego po dniu złożenia zamówienia –  art. 74 ust. 1 i 2 ustawy o rachunkowości;

okres 5 lat liczonych od dnia 1 stycznia następującego po dacie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych i promocyjnych. Po jego upływie Dane Osobowe zostaną usunięte.

Dostęp do danych osobowych ma wyłącznie Fit Concept Catering, nie sprzedajemy ani nie wymieniamy Danych Osobowych w celach marketingowych z innymi firmami.
Dane są przekazywane innym podmiotom wyłącznie w celu świadczenia wymienionych powyżej usług. Mogą zostać udostępnione na przykład firmom kurierskim dostarczającym zamówienia, agencjom marketingowym przesyłającym nasze newslettery, biurom Informacji Gospodarczej.

Dane Osobowe chronione są przed kradzieżą oraz nieuprawnionym dostępem za pomocą środków technologicznych i organizacyjnych. Stale uaktualniamy zabezpieczenia aby były zgodne z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami technicznymi.

Plik Cookie będący małym plikiem tekstowym, zapisuje się w pamięci komputera użytkownika lub urządzenia przenośnego, pobieranym z niego podczas kolejnych odwiedzin strony. Dzięki czemu skraca się czas m.in. ładowania strony. Pliki Cookie nie służą do przechowywania Danych Osobowych ani do zbierania danych o użytkowniku. Mogą zostać usunięte za pomocą przeglądarki.

Klauzule zgód
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych w celach marketingowych i reklamowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem Danych Osobowych i w sprawie swobodnego przepływu danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Administratora Danych Osobowych informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.


Prawa przysługujące osobie przekazującej Dane Osobowe
Osoba której Dane Osobowe przetwarzamy ma prawo w każdej chwili otrzymać informacje, które dane przechowujemy.  Jeżeli dane zawierają błędy lub nie powinny być przez Fit Concept Catering przechowywane w celu świadczenia usług, masz możliwość ich poprawienia, uzupełnienia lub usunięcia. Jednak dane nie mogą zostać usunięte w czasie w którym jesteśmy zobowiązani przez prawo do ich przechowywania (np.: w celach księgowych). W każdej chwili można wycofać zgodę na używanie Danych osobowych do celów marketingowych.
Aby edytować bądź wycofać zgodę prosimy o kontakt na adres mailowy: fitconcept@zrhotele.pl